MOBILNÁ REKLAMA

MOBILNÁ REKLAMA SLOVENSKO – REKLAMA V POHYBE!

ČO JE TO MOBILNÁ REKLAMA SLOVENSKO?

Dynamicky sa rozvíjajúca ekonomika v našej krajine si vyžaduje, aby sa spoločnosti venovali a zamerali na čoraz atraktívnejšie a originálnejšie propagačné a reklamné činnosti. Najúčinnejšia forma reklamy, vonkajšej reklamy, je mobilná reklama. Mobilná reklama Slovensko je v súčasnosti skutočne najúčinnejšia forma reklamy, masové akcie, novootvorené obchody, sklady, propagácia nových produktov atď. A čo viac, mobilná reklama je široko používaná vo vytváraní alebo pri udržiavaní nových trendov spoločností. Naša mobilná reklama dáva 100% záruku pozornosti publika, pretože kto z nás už prejde bez povšimnutia okolo tak veľkej pohyblivej sa reklamy! To všetko ma priamy vplyv na objem predaja výrobku alebo služby.

AKTUÁLNY CENNÍK SLUŽIEB:

Ťahaný reklamný billboard: 1 deň/145,00€ Statický reklamný billboard: 30 dní/200,00€ Dovoz/odvoz: 1 km/0,30€ Polep/tlač: 1 strana/50,00€ Uvedené ceny sú bez DPH 20%.

ŠPECIFIKÁCIA REKLAMNEJ PLOCHY:

Veľkosť mobilných reklamných plôch – reklamný billboard (5.1×2.5 m, grafika 5.0×2.4 m) a ich tvar bol optimalizovaný tak, aby zaručil kvalitnú viditeľnosť v mestskom prostredí. Na prianie zákazníka je možné mobilný reklamný billboard (vozík) ozvučiť. Reklamný spot je potrebné nám zaslať napríklad vo formáte mp3!

AKO PRACUJEME:

Pracovný čas pre ťahaný reklamný billboard je štandardne 8 h (napríklad začiatok reklamnej kampane 8:00, koniec 16:00). Vzdialenosť, ktorú reklamný vozík môže prejsť počas jedného pracovného dňa sa pohybuje v rozmedzí 60 – 120 km. Dĺžka samotnej trasy prejdenej za jeden deň je závislá hlavne od aktuálnej dopravnej situácie, zamerania inštalovanej reklamy na mobilnom billboarde, prípadne špecifických požiadaviek objednávateľa mobilnej reklamy. Ťahaný reklamný vozík sa pohybuje tak, aby čo najviac vynikol obsah reklamy – nákupné centrá, stanice PHM, centrá miest, atď… Skrátka, tam kde je predpokladaná veľká koncentrácia potencionálnych zákazníkov. Po ukončení reklamnej kampane dostáva od nás objednávateľ GPS záznam pohybu vozíka, plus príslušnú foto dokumentáciu o priebehu kampane.